+98 913 316 3632
مسلط به فارسی و انگليسی
مقصد: مقصد: ايران
8 بهمن ، 27 ژانويه 23:27
تيم پرشين فلورا فعاليت خود را از ژانويه سال 2000 و در زمينه دريافت سفارش گل از سراسر نقاط دنيا و ارسال آن به کليه نقاط ايران شروع نمود.
تلاش روزافزون اعضاء اين تيم در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر باعث شده که هم اکنون نام پرشين فلورا جزء معتبرترين سايتهای تجارت الکترونيکی گل در اذهان استفاده کنندگان اين سرويس ثبت شود.
اعضاء تيم پرشين فلورا متشکل از جمعی از دانش آموختگان دانشگاه صنعتی اصفهان به سرپرستی تنی چند از ايرانيانی که تجربه تحصيل و تجارت در آمريکا را دارند، می باشد. تلفيق تجارب اين دو گروه توانسته است ارائه خدماتی با کيفيت بين المللی را به ارمغان آورد.
صاحب امتیاز سایت مهندس امير حسين فرصت می باشد.
پس از اجرايي شدن پروسه خريد اينترنتی در ايران، پرشين فلورا فعاليت خود در زمينه دريافت سفارش گل از داخل ايران به برخی از کشورها نظير آمريکا، انگليس، آلمان و فرانسه را از سال 1387 از طريق اينترنت و بصورت رسمی آغاز نمود.

هدف اصلی تيم پرشين فلورا انتقال احساسات و علائق افرادی است که در سراسر دنيا دور از هم ولی با ياد يکديگر زندگی می کنند. اين تيم اميدوار است که با دريافت نظرات و پيشنهادات مخاطبان خود بتواند پل ارتباطی محکمتری بين خود و کاربران برقرار نمايد.

 

با تشکر، پرشين فلورا

+98 913 316 3632
مسلط به فارسی و انگليسی
پست الکترونيک
رمز عبور
مرا به خاطر بسپار
يادآوری رمز عبور
  كاتالوگ پرشين فلورا
  شامل گل
  حدود قیمت
کد رهگيري
پست الکترونيک
+ گواهی شما
رومل هرناندز
ارتباطات عالي و ارائه زيباي هدايا. هميشه آماده اطلاع رساني در طي...
دانا آدامز
يکبار ديگه تشکر مي کنم بابت سرويس دهي عالي که انجام شد!...
نونو لبيتو
کار عالي! کار حرفه اي، ارسال سريع! گلهايي دوست داشتني!! از پرتغال...
© PersianFlora.ir 2024 , All Rights Reserved.