+98 913 316 3632
مسلط به فارسی و انگليسی
مقصد: مقصد: ايران
9 آذر ، 30 نوامبر 06:44
تيم پرشين فلورا فعاليت خود را از ژانويه سال 2000 و در زمينه دريافت سفارش گل از سراسر نقاط دنيا و ارسال آن به کليه نقاط ايران شروع نمود.
تلاش روزافزون اعضاء اين تيم در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر باعث شده که هم اکنون نام پرشين فلورا جزء معتبرترين سايتهای تجارت الکترونيکی گل در اذهان استفاده کنندگان اين سرويس ثبت شود.
اعضاء تيم پرشين فلورا متشکل از جمعی از دانش آموختگان دانشگاه صنعتی اصفهان به سرپرستی تنی چند از ايرانيانی که تجربه تحصيل و تجارت در آمريکا را دارند، می باشد. تلفيق تجارب اين دو گروه توانسته است ارائه خدماتی با کيفيت بين المللی را به ارمغان آورد.
صاحب امتیاز سایت مهندس امير حسين فرصت می باشد.
پس از اجرايي شدن پروسه خريد اينترنتی در ايران، پرشين فلورا فعاليت خود در زمينه دريافت سفارش گل از داخل ايران به برخی از کشورها نظير آمريکا، انگليس، آلمان و فرانسه را از سال 1387 از طريق اينترنت و بصورت رسمی آغاز نمود.

هدف اصلی تيم پرشين فلورا انتقال احساسات و علائق افرادی است که در سراسر دنيا دور از هم ولی با ياد يکديگر زندگی می کنند. اين تيم اميدوار است که با دريافت نظرات و پيشنهادات مخاطبان خود بتواند پل ارتباطی محکمتری بين خود و کاربران برقرار نمايد.

 

با تشکر، پرشين فلورا

+98 913 316 3632
مسلط به فارسی و انگليسی
پروسه ورود از کوکی استفاده می کند!
پست الکترونيک
رمز عبور
مرا به خاطر بسپار
يادآوری رمز عبور
کد / کلمه کلیدی
  كاتالوگ پرشين فلورا
  شامل گل
  حدود قیمت
کد رهگيري
پست الکترونيک
+ گواهی شما
اينگريد ورستاول
اين پيام را اينجا مي فرستم فقط براي تشكر از شما بابت...
بيتا جنکينز
سپاس بابت سرويس شگفت انگيزتان. عزيزانم گلها و کيک را خيلي دوست...
آيلين فولر
چه سرويس و خدمات رساني عالي انجام ميدهيد! قطعا در اينده از...
© PersianFlora.ir 2024 , All Rights Reserved.